Targi RemaDays 2019 – relacja

kioski kodak na targach remadays

W dniach 13-15.02.19, po raz 15 odbyły się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays w nowoczesnym centrum wystawienniczym Warsaw Expo w Nadarzynie. Targi, jak co roku organizowane są przez GJC International Sp. z o.o. sp. k. Ich ostatnia, czyli najświeższa edycja skupiła 21.112 zwiedzających z 54 krajów i 810 wystawców, prezentujących swoja ofertę w 11 sektorach:

 • Gifts World
 • POS & Display
 • Technology Park
 • Printing House
 • Packaging Materials
 • Photo Creation
 • Lighting Systems
 • Event Show
 • IT & e-Solutions
 • Outdoor Advertising
 • Textille Zone

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to przede wszystkim okazja do nawiązania współpracy z solidnymi partnerami z rynku i wymiany cennych doświadczeń. Zwiedzający mogli wypełnić targowy czas spotkaniami, poznając interesującą i szeroką ofertę wystawców, a także prelekcjami prowadzonymi przez wybitnych specjalistów.

Firma Tetenal Polska Sp. z o.o. prezentowała brand Kodak Moments, propagując druk natychmiastowy przy wykorzystaniu specjalnie dedykowanych w tym celu foto-kiosków KODAK.

Konkretnie zaprezentowaliśmy model Kodak G4XL, współpracujący z drukarkami Kodak K305 na oraz najnowszy, kompaktowy model foto kiosku Janus. Była to jego premiera w Polsce! Niestety na niego przyjdzie nam poczekać do końca b.r. z uwagi na kalendarz produkcji.

kodak moments remadays

Biorąc pod uwagę przeznaczenie i możliwości prezentowanego sprzętu, zupełnie nie dziwi fakt, iż wzbudzał on ogromne zainteresowanie zwiedzających. Byli on pod wrażeniem przyjaznego dla użytkownika software i naprawdę szybkiego wydruku zdjęć ze smartfonów. W kilkanaście sekund od podłączenia telefonu do terminala następował punkt kulminacyjny: na ekranie kiosku ukazywała się liczba zdjęć ukrytych w jak się okazuje, naprawdę przepastnych czeluściach smartfonów.

kioski kodak

Dla większości był to prawdziwy szok. Przecież nikt nie zlicza ilości zdjęć w swoim smartfonie, ergo nie ma świadomości jakimi pięknymi ujęciami dysponuje. A zdjęcia, to przecież wspomnienia, prawda? Rekordzista wykazał się ilością ponad 11.000 posiadanych zdjęć! Każdego zatem cieszył fakt, że foto-kiosk KODAK odkrywał te wspomnienia z zaskakującą szybkością, oferując możliwość wyboru zdjęcia, przydzielenia im formatu wydruku, korekty czy dodania tekstu lub ramki.

kodak moments kiosk

Tak więc wszyscy byli pod wrażeniem szerokiego wachlarza funkcji KODAKA, począwszy od dużego i przez to komfortowego w obsłudze ekranu dotykowego po subtelnie wysycone kolorami, trwałe wydruki. Trudno więc ukryć, iż jako wystawcy mieliśmy wyjątkową satysfakcję z uczestniczenia w radości naszych gości targowych, jaką dawała możliwość sięgnięcia do najlepszych chwil z życia i zarejestrowania ich w postaci trwałych wydruków w tak prosty sposób. To jest kolejny dowód na to, że zdjęcia na papierze foto pozostają z nami znacznie dłużej niż nasze smartfony …

kodak moments kiosk

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tych produktów, skontaktuj sie z jednym z naszych Przedstawicieli Handlowych lub zadwoń do Działu Sprzedaży 32 3559111 • 32 3559112

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.