WYJĄTKOWE POMYSŁY NA PREZENTY I DEKORACJE ŚWIĄTECZNE

Najbardziej rodzinne święta jakimi są święta Bożego Narodzenia już niebawem. To czas wielu wzruszeń, rodzinnych spotkań i rozmów, a dla naszych milusińskich szczególnie wyczekiwany okres. Nie ustajemy w wysiłkach aby był to dla nas, naszych rodzin, przyjaciół oraz znajomych bardzo szczególny czas. Składanie życzeń, obdarowywanie się prezentami w wyjątkowo pięknie udekorowanych domach to przecież wielopokoleniowa tradycja – jest to bez wątpienia wyjątkowo magiczny okres.

Jeżeli szukacie pomysłu na prezent świąteczny lub chcecie udekorować wnętrza swojego domu albo mieszkania w wyjątkowy sposób to mamy dla Was kilka propozycji:

1. Fotobombki

Choinka to najważniejszy atrybut Świąt Bożego Narodzenia – zawsze skupia uwagę i zainteresowanie wszystkich gości oraz domowników. Dzięki specjalnym bombkom można ją udekorować w wyjątkowy i spersonalizowany sposób. Nasze choinkowe bombki mają możliwość umieszczania w ich wnętrzu zdjęć o średnicy ø7 cm. To wspaniały pomysł na prezent lub jako ozdoba choinkowa.

2. Kule śnieżne

Ciekawa forma dekoracji lub pomysłu na prezent dla najbliższych. Wystarczy dodać zdjęcie i gotowe – zimowe wspomnienia zamknięte w śnieżnej kuli o wymiarach 92×90 mm.

foto bombki

3. Ramki magnetyczne z motywem świątecznym na zdjęcia

Piękne, świąteczne dekoracje to nie tylko choinka czy stroiki. Zrób coś nietuzinkowego i wykorzystaj świąteczne ramki magnetyczne – dodaj interesujące zdjęcie i umieść tak przygotowaną ramkę np. na lodówce w kuchni – nie obawiaj się, wszyscy ją na pewno zauważą i ciepło skomentują zawarte na zdjęciu wspomnienie.

4. Świąteczne kartki wraz z kopertami na zdjęcia

Wyróżnij się i prześlij wyjątkowe życzenia korzystając z kartek świątecznych, do których możesz dodać własne, unikalne zdjęcie. Bądź kreatywny i nieszablonowy – jesteśmy pewni, że zostanie to docenione przez Twoich najbliższych oraz przyjaciół i znajomych.

foto kartki

Produkty te są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy.

https://www.tetenal.com.pl/foto-gadzety

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.