Papiery klasy Fine Art do minilabów atramentowych

Właściciele minilabów atramentowych bardzo często skupiają się na klasycznym modelu oferowanych zdjęć, zawężając swoją ofertę jedynie do zdjęć błyszczących i półmatowych. Jest to oczywiście zrozumiałe ale mimo wszystko ogranicza jednak portfolio oferowanych usług narażając zakłady na generowanie mniejszych zysków. Warto zatem podjąć działania, które wyróżnią nas od wszechobecnej konkurencji i sprawią, że klienci będą bardziej zadowoleni z naszych usług oraz chętniej będą do nas wracać, polecając przy okazji nasze usługi także swoim znajomym.

d700 tetenal papier

Mając to wszystko na uwadze proponujemy wykorzystanie papierów klasy Fine Art. Doskonałym pomysłem jest zastosowanie papierów Tetenal Spectra Jet Metalic Glossy 245g oraz Tetenal Spectra Jet Metalic Lustre 245g. Oba papiery charakteryzują się unikalną metalizowaną powierzchnią o ciekawym efekcie szczególnie dobrze widocznym w bielach oraz w szarościach. To co jest istotne to fakt, że efekt metalizowanej powierzchni nie ingeruje mocno w kolory, a to sprawia, że kolory są żywe i oddają wiernie przejścia tonalne obrazu oryginalnego.

Ciekawym rozwiązaniem jest zaproponowanie swoim klientom zdjęć o fakturze płótna. Doskonale do tego celu nadaje się papier Tetenal Spectra Jet Canvas Texture 230g o matowej i lekko kremowej powierzchni. Wydruki charakteryzują się żywymi, wysyconymi kolorami, a delikatna faktura płótna sprawia, że zdjęcia są naprawdę wyjątkowe.

Proponowane papiery przeznaczone są do minilabu Epson Surelab D700/D3000, a także do minilabów atramentowych Noritsu oraz Fuji. Dostępne szerokości: 12.7, 15.2 oraz 20.3 cm, wszystkie rolki papieru posiadają długość 65 m.

tetenal-papier-silk

Poszerzając portfolio oferowanych usług warto także wykorzystać niesamowity papier Tetenal Spectra Jet Silk o unikatowej jedwabistej powierzchni, idealny do zakładowych zdjęć portretowych oraz studyjnych. Papier ten występuje w gramaturze 250g i przeznaczony jest do minilabu Epson Surelab D700/D3000, a także do minilabów atramentowych Noritsu oraz Fuji. Dostępne szerokości: 12.7, 15.2 oraz 20.3 cm, wszystkie rolki papieru posiadają długość 65 m.

Produkty te są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy.

https://www.tetenal.com.pl/minilaby-suche/minilaby-atramentowe-eksploatacja/minilaby-atramentowe-eksploatacja-d700-papiery

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.