3 stycznia 2017

O nas

TETENAL Polska obok TETENAL England i TETENAL France jest jedną z europejskich spółek córek TETENAL Europe GmbH, niemieckiego przedsiębiorstwa z siedzibą w Norderstedt k. Hamburga, uznanego i wiodącego producenta materiałów eksploatacyjnych do produkcji zdjęć i obrazów fotograficznych w technologiach halogenowo-srebrowej, atramentowej (ink-jet) oraz termo-transferowej (termo-sublimacyjnej). Od początków swego istnienia (1996r.) polska filia TETENAL aktywnie kształtuje oblicze rodzimego rynku fotograficznego, oferując nie tylko materiały powstające w macierzystych zakładach w Norderstedt, lecz także dostarczając urządzenia i media tak rozpoznawalnych producentów jak EPSON, KODAK, DNP (Dai Nippon Printing), Felix Schoeller czy Industrie UNIBIND, plasując się w ścisłym gronie najważniejszych i najbardziej preferowanych partnerów handlowych tych firm.

tetenal office

W ramach terytorialnej ekspansji polski oddział TETENAL powiększył przed kilku laty swój obszar działania, obejmując dystrybucją sąsiednie kraje: Czechy, Węgry i Słowację. O wysokim stopniu kompetencji oraz intensywności obsługi klientów przez TETENAL Polska decyduje z pewnością liczny zespół regionalnych przedstawicieli handlowych (czterech na terenie Polski i jeden na terenie Słowacji oraz Węgier), którzy codziennie w trakcie bezpośrednich wizyt gotowi są dostarczyć najbardziej aktualne informacje na temat najnowocześniejszych rozwiązań z bogatej oferty produktów i usług TETENAL. Działania te wspiera własna organizacja serwisowa, specjalizująca się w naprawach drukarek termosublimacyjnych, suchych mini-labów (TETENAL Polska świadczy usługi serwisu gwarancyjnego termotransferowych urządzeń KODAK). Jako jedyna firma wśród dostawców na rynku fotograficznym TETENAL Polska oferuje instrukcje na temat poprawnej eksploatacji materiałów fotochemicznych w minlabach halogenowo-srebrowych w ramach odrębnego, wyspecjalizowanego serwisu.

tetenal megastore

TETENAL Polska posiada zatem w swojej ofercie najbardziej kompetentne oraz kompletne rozwiązania do produkcji zdjęć, obrazów fotograficznych i foto-książek zarówno w zakresie urządzeń jak i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń, we wszystkich dostępnych w nowoczesnym obrazowaniu technologiach: termotransferowej, atramentowej (ink-jet) oraz halogenowo-srebrowej. Wyspecjalizowani oraz wszechstronnie przeszkoleni przedstawiciele handlowi udzielą niezbędnych odpowiedzi odnośnie produktów i technologii oferowanych przez naszą firmę oraz profesjonalnie doradzą klientom pomagając w dokonaniu optymalnego i właściwego wyboru. TETENAL Polska to wiarygodny partner w interesach oraz sprawdzony i wiodacy dostawca rozwiązań dla szeroko rozumianego sektora obrazowania co potwierdzają liczne rzesze naszych klientów.