Epson SureColor SC-P5000 nowa drukarka do formatu A2

Absolutna nowość w ofercie Epsona. Ta wszechstronna i niezawodna drukarka do wydruków próbnych i zdjęć oraz reprodukcji dzieł sztuki, idealnie odwzorowuje paletę kolorów Pantone. Model SC-P5000 jest przeznaczony głównie do dwóch zastosowań w branży drukarskiej – druku próbnego przez twórców reklam, producentów i projektantów opakowań oraz tworzenia wysokiej jakości wydruków prac profesjonalnych fotografów i artystów. Drukarka może zostać dostarczona w jednej z dwóch konfiguracji – z fioletowym atramentem do wydruków próbnych lub z zestawem atramentów z kolorem jasnym jasnoszarym (light light black, LKK) do druku prac artystycznych i fotografii.

Maksymalna szerokość wydruku wynosi 43.2 cm. W modelu SC-P5000 dodano liczne ulepszenia i nowe funkcje, aby zagwarantować sprawne działanie. Nowe pokrywy i zabezpieczenia ograniczają wnikanie kurzu, a czasowy sterownik czyszczenia, udoskonalony automatyczny układ kontroli dysz i instrukcje wyświetlane w trakcie procedury czyszczenia zwiększają niezawodność i pomagają ograniczyć zużycie materiałów.

epson sc-p5000

Drukarka SC-P5000 charakteryzuje się jednym z najwyższych współczynników odwzorowania kolorów na rynku: doskonale oddaje do 99% palety Pantone Solid Coated Colours. Pozwala to doskonale odtworzyć barwy firmowe, jaskrawe grafiki i naturalne odcienie na fotografiach. SC-P5000 zapewnia nie tylko doskonałe odwzorowanie kolorów, ale także wysoką jakość druku. To zasługa zaawansowanej technologii głowic drukujących firmy Epson, która pozwala bez trudu tworzyć wyjątkowo trwałe wydruki w wysokiej rozdzielczości. Wielkość kropli wynosząca 3,5 pl oraz rozdzielczość 2880 x 1440 dpi gwarantują wyrazistość i precyzję, a atramenty UltraChrome HDX zapewniają szerszą gamę kolorów, większą gęstość optyczną i wyższą odporność na działanie światła. Urządzenie zaprojektowano tak, aby konfiguracja i obsługa nośników były szybkie i proste. Wewnętrzny czujnik kalibracji kolorów oraz opcjonalny SpectroProofer zapewniają stałe odwzorowanie kolorów bez względu na upływ czasu. Dzięki łatwej wymianie nośników, przejrzystym instrukcjom obsługi nośników wyświetlanym na panelu drukarki i przystępnemu menu rozwiązywania problemów obsługa urządzenia nie wymaga specjalnego szkolenia.

KLUCZOWE CECHY :

  1. idealna drukarka do wydruków próbnych: dokładne odwzorowywanie do 99% palety Pantone Solid Coated Colour
  2. wyjątkowa niezawodność: niezawodne funkcjonowanie i minimalny czas serwisowania
  3. doskonała jakość druku: tusze Ultrachrome HDX gwarantujące olśniewające, trwałe efekty
  4. prosta konfiguracja i obsługa: szereg funkcji ułatwiających przygotowanie do pracy i obsługę nośników
  5. 17-calowa drukarka z atramentem fioletowym: pierwsza i jedyna 17-calowa drukarka wielkoformatowa z atramentem fioletowym do wydruków próbnych

sc-p5000

Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy.

https://www.tetenal.com.pl/druk-atramentowy/plotery-wielkoformatowe-lfp/plotery-fotograficzne-lfpp

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.