Bardzo szybkie plotery do zastosowań produkcyjnych

To połączenie precyzji, najwyższej prędkości i doskonałej jakości wydruków w rozdzielczości 600 x 600 dpi lub wyższej.

Firma Epson, znana z najwyższej jakości produktów, stworzyła wielkoformatowe drukarki fotograficzne zapewniające wysoką wydajność, wyjątkową jakość oraz łatwość obsługi. Drukarka SC-P10000 (o szerokości wydruku do 111.8 cm), podobnie jak model SC-P20000 (o szerokości wydruku do 162.6 cm), doskonale sprawdzi się w studio fotograficznym, punktach drukowania fotografii i kopiowania oraz dużych firmach, które chcą mieć na miejscu urządzenia drukujące fotografie, wielkoformatowe materiały reklamowe i materiały POS.

epson sc-p10000_20000

Drukarka zapewnia wysoką wydajność bez utraty jakości dzięki zastosowaniu głowicy drukującej PrecisionCore Micro TFP, która pozwala uzyskać znakomite efekty drukowania nawet w trybie niższej jakości. Wyjątkowo precyzyjna i dokładna technologia podawania nośników, w tym najnowszej generacji, wsparty szybką kamerą stabilizator podawania papieru oraz indukcyjny system rolek, gwarantuje płynne funkcjonowanie drukarki. Czytelna instrukcja obsługi i kolorowy wyświetlacz LCD ułatwiają rozpoczęcie pracy. Procedura podawania i zmiany nośników jest szybka i bezproblemowa. Dzięki okienku w pokrywie drukarki i pokrywie rolki można kontrolować na bieżąco status drukowania i dostępność nośników. Po zakończonym drukowaniu głowica drukująca, łącznie z zatyczką dysz, znajduje się w pozycji umożliwiającej jej wyczyszczenie, co pozwala ograniczyć koszty konserwacji.

Nowy zestaw 10 kolorowych tuszów Epson UltraChrome Pro zapewnia niezmiennie doskonałe wydruki. Wysokiej gęstości czarne tusze w wersji fotograficznej i matowej pozwalają uzyskać odpowiednią głębię czerni. Technologia kropli o zmiennej wielkości i tusz K4 zapewniają lepszą gradację koloru i redukują ziarnistość obrazu. Narzędzie do kalibracji kolorów firmy Epson umożliwia wierne odwzorowanie kolorów bez potrzeby inwestowania w kosztowne dodatki.

Kluczowe cechy:

  • Głowica drukująca PrecisionCore MicroTFP: wysoka wydajność i wyjątkowa jakość druku
  • Zestaw 10 kolorowych tuszów UltraChrome Pro: doskonałe odwzorowanie odcieni w wydrukach czarno-białych i kolorowych
  • Wysoce precyzyjna technologia podawania nośników: zawiera nowy stabilizator podawania papieru zapewniający dokładność dzięki wbudowanej kamerze
  • Łatwa i prosta obsługa: bezproblemowe drukowanie i konserwacja

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem tych produktów, skontaktuj sie z jednym z naszych Przedstawicieli Handlowych lub zadwoń do Działu Sprzedaży 32 3559111 • 32 3559112

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.