DRUKARKA DNP DS80 – WAŻNA INFORMACJA

Jak poinformowała nas firma DNP Photo Imaging Europe, popularna 8-calowa fotograficzna drukarka termosublimacyjna DS80 nie będzie już produkowana.

Materiały eksploatacyjne oraz części serwisowe do tego urządzenie będą wytwarzane i dostępne jeszcze tylko przez 5 lat – do listopada 2022 roku.

Naszym zdaniem użytkownicy raczej nie powinni mieć problemów z regularnym nabywaniem eksploatacji do DS80, a także z bieżącym serwisowaniem urządzenia w tym okresie, więc nie należy się niepokoić.

Przy tej okazji pragniemy przypomnieć, że od początku 2017 roku w sprzedaży znajduje się następca drukarki DS80 – jest to model DS820, który został wyposażony w nowy typ głowicy o zwiększonej trwałości. Urządzenie może drukować z użyciem dwóch nowych rodzajów papieru – Digital oraz Pure Premium Digital osiągając jeszcze wyższą jakość drukowanych zdjęć, także w standardowym formacie A4 (210x297mm). Płynna gradacja półtonów, możliwa do uzyskania na nowych papierach ucieszy szczególnie profesjonalnych fotografów zajmujących się fotografią studyjną, ślubną, portretową oraz eventową. Więcej informacji o tym urządzeniu znajduje się tutaj »»»

drukarka-dnp820

Produkt ten jest dostępny w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy.

https://www.tetenal.com.pl/dnp-ds820.html

O autorze:
Pracuje w firmie od marca 1993 roku. Posiada spore doświadczenie w szeroko rozumianym obrazowaniu. Od wielu lat zajmuje się drukiem atramentowym oraz drukiem termosublimacyjnym.